زبان / Language

در آئین تجلیل از تولیدکنندگان و صنعتگران استان یزد؛

شرکت فولاد آلیاژی ایران به عنوان واحد نمونه صنعتی کشور انتخاب شد

 

مقدمه خبر :

مراسم تجلیل از تولیدکنندگان و صنعتگران استان یزد با حضور معاون وزیر صمت، استاندار یزد، نماینده مردم یزد و زارچ و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان و دیگر مسئولین استان یزد برگزار شد. 

 

 

به گزارش روابط‌عمومی فولاژ،در این آئین که از برترین‌های تولید و صنعت تجلیل شد، شرکت فولاد آلیاژی ایران در بین شرکت‌های صنعتی کشور به عنوان واحد نمونه فولادی برتر برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفت.

مهندس کمال‌زاده، مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در این گفتگو با واحد خبر سیمای یزد، به‌کارگیری استراتژی‌های مناسب تولید را یکی از عوامل مهم در موفقیت این شرکت دانست و گفت: شرکت فولاد آلیاژی ایران امکان تولید بیش از ۴۷۷ نوع گرید فولادهای خاص در ۱۰۰هزار کد مقطع گرید که در نوع خود بی‌نظیر است، را دارد که نیاز فولادی ۱۶ صنعت مادر و تخصصی کشور را برآورده می کند.

محمد کمال‌زاده در ادامه با اشاره به این موضوع که شرکت فولاد آلیاژی ایران از ابتدا بر تولید فولادهای آلیاژی و محصولات ارزش افزا متمرکز بوده است ،تصریح کرد: این شرکت در اهداف و چشم‌اندازهای خود،تصمیم دارد به یک شرکت پیشرو در صنعت با ارائه راهکارهای نوآورانه تبدیل شود؛ به‌طوری‌که با تولید محصولات با بالاترین سطح کیفیت به اولویت برتر مشتریان در تامین فولادهای خاص و ویژه تبدیل شود.

محمد کمال زاده با بیان اینکه این شرکت بعنوان واحد نمونه صنعتی کشور انتخاب شده است افزود: شرکت فولاد آلیاژی با اتخاذ سیاست‌ها و تدابیر ویژه موفق شد در بین شرکت‌های بزرگ صنعتی استان یزد به عنوان برگزیده و شرکت برتر انتخاب شود.

 

منبع خبر:

آدرس کارخانه : یزد؛ جاده کنار گذر یزد کرمان- نرسیده به پایانه باربری- کیلومتر 24 جاده فولاد- شرکت فولادآلیاژی ایران - کدپستی: 8945151694


تلفن : (035) 37 25 30 90 - 96


فکس : (035) 37 25 46 80


پست الکترونیک : info@iasco.ir

آدرس دفتر تهران : خیابان کریم خان زند،‌خیایان قائم مقام فراهانی، خیابان مشاهیر، پلاک 51، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 1589863316


تلفن : (021) 88 32 26 25 - 27


فکس : (021) 88 32 26 28


Sales Dep. : saleoffice@iasco.ir


Purchasing Dep. : purchaseoffice@iasco.ir

آمار بازدیدکنندگان


بیشترین بازدید همزمان :

بازدید امروز : 329

بازدید دیروز : 1,453

کل بازدید : 3,468,616