زبان / Language

بازدید معاون استاندار و فرماندار استان یزد از غرفه فولاد آلیاژی ایران

 

مقدمه خبر :

فولاد آلیاژی ایران باهدف تداوم و گسترش حضور در بازارهای صادراتی و جذب بازارهای جدید در امر فروش فولادهای آلیاژی و مخصوص با حضور فعالانه در نمایشگاه اکسپو ایران ۲۰۲۳ این روزها میزبان بازدیدکنندگان مختلفی از داخل و خارج کشور است. 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران، پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های ایران با سخنرانی رئیس جمهور و با هدف افزایش تعامل و تبادلات اقتصادی و تجاری با هدف جذب و تقویت بازارها و سرمایه گذاران جدید  آغاز به کار کرد.
پنجمین نمایشگاه اکسپو ایران با درخواست های متعدد کشورهای خارجی برای حضور و بازدید از جمله سرمایه گذاران ۱۵۰ کشور روبه رو شده است که خود نمایانگر پیشرفت توانایی های تولیدی و تجاری شرکت‌کنندگان در این رویداد بزرگ است.
شرکت فولاد آلیاژی با برپایی غرفه در این نمایشگاه با هدف جذب بازارهای جدید به ارائه دستاوردها و تولیدات خود در عرصه توسعه اقتصادی پرداخته است.

روز گذشته، غرفه فولاد آلیاژی ایران میزبان علی اکبر عزیزی معاون سیاسی استاندار به همراه مدیر کل اقتصادی استاندار و سیدمحمدرضا مدرسی فرماندار یزد بود و ایشان ضمن بازدید در جریان تازه ترین توانمندی‌ها و دستاوردهای این شرکت قرار گرفتند.
علاوه بر این، علی دوستان نائب رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد آلیاژی ایران در بازدیدی که از «غرفه استانداری یزد» در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران با عنوان «ایران اکسپو ۲۰۲۳» به عمل آورد، ضمن قدردانی از حمایت های انجام شده در جهت پیشبرد اهداف اشتغالزا و تحقق شعار رشد تولید توسط این شرکت ضرورت همیاری مسئولین استان را در تسریع پروزه های تولیدی و طرح های در دست اجرای فولاد آلیاژی ایران را خواستار شدند.

 

منبع خبر:

آدرس کارخانه : یزد؛ جاده کنار گذر یزد کرمان- نرسیده به پایانه باربری- کیلومتر 24 جاده فولاد- شرکت فولادآلیاژی ایران - کدپستی: 8945151694


تلفن : (035) 37 25 30 90 - 96


فکس : (035) 37 25 46 80


پست الکترونیک : info@iasco.ir

آدرس دفتر تهران : خیابان کریم خان زند،‌خیایان قائم مقام فراهانی، خیابان مشاهیر، پلاک 51، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 1589863316


تلفن : (021) 88 32 26 25 - 27


فکس : (021) 88 32 26 28


Sales Dep. : saleoffice@iasco.ir


Purchasing Dep. : purchaseoffice@iasco.ir

آمار بازدیدکنندگان


بیشترین بازدید همزمان :

بازدید امروز : 678

بازدید دیروز : 867

کل بازدید : 3,257,133