زبان / Language

حضور شرکت فولاد آلیاژی ایران در دوازدهمین کنفرانس ملی بهره‌وری

 

مقدمه خبر :

شرکت فولاد آلیاژی ایران در دوازدهمین کنفرانس ملی بهره‌وری که با موضوع «بهره وری و تصمیمات سرنوشت ساز» در حال برگزاری‌ است حضور پیدا کرد. 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران، در این کنفرانس واحد سیستم ها و مطالعات راهبردی، ارزیابی و بهبود بهره‌وری شرکت فولاد آلیاژی ایران را برمبنای «مدل توسعه بهره‌وری فرآیندهای سازمانی» ارائه نمود.

این کنفرانس ملی با حضور معاونین ریاست جمهوری و اساتید برجسته دانشگاه های کشور از روز گذشته 4 بهمن ماه آغاز به کار کرد.

دکتر لطیفی، رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در این کنفرانس تصریح کرد که بهره وری موضوع مهمی است که گریزی از آن نبوده و باید دستگاه به دستگاه مطالبه شود. در زمینه بهره وری نیازمند تصمیم‌های سرنوشت ساز هستیم.

همچنین مهران فاطمی، استاندار یزد با اشاره به سهم ۴۰ درصدی بهره وری در برنامه رشد اقتصادی استان ادامه داد: هوشمند سازی معادن اقدام دیگری است که در استان یزد انجام شده و دستاورد‌های مهمی نظیر افزایش ۲۰ درصدی راندمان و کاهش ۱۲ درصدی مصرف سوخت را به دنبال داشته است. رئیس سازمان ملی بهره وری هم از نیاز کشور به بهره وری سخن گفت و تصریح کرد: همه تصمیم‌ها و طرح‌ها از این به بعد باید پیوست بهره وری داشته باشد. متاسفانه شاهد هستیم که برخی از کارخانه‌های آب بر در مناطق خشک احداث شده است.

استاندار یزد نیز از تدوین برنامه ارتقای بهره وری استان با عنوان «یزد بهره ور» و در دستور کار قرار گرفتن این موضوع خبر داد و گفت: بخشی از اعتبارات پژوهشی امسال استان به این موضوع اختصاص یافته و بر این اساس، چشم اندازی داریم که تا ۱۰ سال آینده یزد به عنوان استان بدون اتلاف و پایتخت بهره وری ایران شناخته شود.

در این کنفرانس دو روزه، پنل‌ها و کارگاه‌های تخصصی با موضوع بهره وری و سیاست گذاری اقتصادی، تدوین شاخص‌های اختصاصی بهره وری مبتنی بر مدل سازمان بهره وری آسیایی، بهره وری و قوانین و مقررات، بهره وری و کیفیت منابع انسانی، مدل ایرانی ارزیابی بلوغ نظام مدیریت بهره وری و نگاه منطقه‌ای به توسعه بهره وری در کشور برگزار می‌شود.

 

منبع خبر:

آدرس کارخانه : یزد؛ جاده کنار گذر یزد کرمان- نرسیده به پایانه باربری- کیلومتر 24 جاده فولاد- شرکت فولادآلیاژی ایران - کدپستی: 8945151694


تلفن : (035) 37 25 30 90 - 96


فکس : (035) 37 25 46 80


پست الکترونیک : info@iasco.ir

آدرس دفتر تهران : خیابان کریم خان زند،‌خیایان قائم مقام فراهانی، خیابان مشاهیر، پلاک 51، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 1589863316


تلفن : (021) 88 32 26 25 - 27


فکس : (021) 88 32 26 28


Sales Dep. : saleoffice@iasco.ir


Purchasing Dep. : purchaseoffice@iasco.ir

آمار بازدیدکنندگان


بیشترین بازدید همزمان :

بازدید امروز : 683

بازدید دیروز : 867

کل بازدید : 3,257,138