زبان / Language

دیدار مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران با رئیس سازمان صمت استان یزد

 

مقدمه خبر :

مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در دیدار با رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد خواستار همکاری بیشتر بین سازمان صنعت و معدن و شرکت فولادآلیاژی شد و اظهار امیدواری کرد که با همکاری و همراهی این سازمان شاهد اتفاقات خوبی در صنعت استان باشیم. 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران، علیرضا چایچی در این دیدار به جایگاه خاص شرکت فولاد آلیاژی در کشور و خاورمیانه اشاره کرد و از پیشرفت طرح یزد یک گفت: پروژه یزد یک نزدیک به 12 سال روی زمین مانده بود اما با همکاری و با تکیه بر دانش متخصین بومی در این 17 ماه نزدیک به 32 درصد پیشرفت کار داشته و در حال حاضر 90 درصد این پروژه اجرا شده است.  
مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی با بیان این موضوع که تلاش متخصصین بر روی این موضوع است که تا پایان سال اولین قوس در این پروژه به بهره‌برداری برسد، ادامه داد:  امیدواریم که تا پایان سال نیز اولین ذوب را هم تولید کنیم .
وی در ادامه به روند رو به رشد و توسعه فولاد آلیاژی اشاره کرد و از پروژه 400 هزارتنی کلاف به عنوان پروژه‌ی جدید در دست اجرا در شرکت فولاد آلیاژی نام برد.  
علیرضا چایچی در پایان از سازمان صنعت و معدن استان خواست تا در این شرایط سخت تحریم و مشکلات واردات محصولات و ترخیص آنها از گمرک به صنعت‌گران استان کمک کند و گفت: امیدواریم به زودی شاهد راه‌اندازی شهرک قطعه‌سازی در استان باشیم و ما برای سهولت کار و کمک به تأسیس آن اعلام آمادگی می‌کنیم.  
محمد کاظم صادقیان رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد نیز در این دیدار به این موضوع اشاره کرد که ما برای کمک و تسهیل‌گری برای اهالی صنعت استان آماده‌ایم و بر این موضوع معتقدیم که چرخ صنعت استان باید همچنان بچرخد تا شاهد تولیدات بیشتر صنعت باشیم.  
محمد کاظم صادقیان به رویکرد سازمان صنعت و معدن استان اشاره کرد و گفت: رویکرد  ما این است که نسبت به دغدغه های فعالان صنعت، معدن و تولید کنندگان و کارآفرینان حساس باشیم و نسبت به رفع این دغدغه ها در سریعترین زمان ممکن اقدام کنیم تا روند تولید و صنعت کشور با مشکل مواجه نشود.

 

منبع خبر:

آدرس کارخانه : یزد؛ جاده کنار گذر یزد کرمان- نرسیده به پایانه باربری- کیلومتر 24 جاده فولاد- شرکت فولادآلیاژی ایران - کدپستی: 8945151694


تلفن : (035) 37 25 30 90 - 96


فکس : (035) 37 25 46 80


پست الکترونیک : info@iasco.ir

آدرس دفتر تهران : خیابان کریم خان زند،‌خیایان قائم مقام فراهانی، خیابان مشاهیر، پلاک 51، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 1589863316


تلفن : (021) 88 32 26 25 - 27


فکس : (021) 88 32 26 28


Sales Dep. : saleoffice@iasco.ir


Purchasing Dep. : purchaseoffice@iasco.ir

آمار بازدیدکنندگان


بیشترین بازدید همزمان :

بازدید امروز : 773

بازدید دیروز : 867

کل بازدید : 3,257,228