زبان
  • جستجو...

حضور عاملین ISPX کشور و هیئت همراه در شرکت فولاد آلیاژی ایران

 

مقدمه خبر :

مبتنی بر مبانی ISPX، شرکت فولاد آلیاژی ایران را می‌توان یکی از بزرگترین کارفرمایان صنعتی در حوزه فولاد به شکل عام و فولاد آلیاژی به شکل خاص در منطقه و ایران دانست.  

 

 

براساس پتانسیل‌های موجود و همچنین رویکردهای مثبت شکل گرفته در شرکت (ازجمله تشکیل کمیته خودکفایی)، راهبردهای مشترکی به منظور توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی در سطح استان و کشور در سطح عام و همچنین بهره ‌برداری مطلوب و هدفمند شرکت فولاد آلیاژی ایران از خدمات مرکز ISPX در راستای منافع آن تدوین گردید. 
در این راستا در تاریخ 9آذر ماه سال جاری جلسه هم اندیشی و بازدید تنی چند از عاملین ISPX کشور از جمله البرز، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، کرمان، خوزستان، یزد و دستیاران بعضی از استان ها در شرکت برگزار گردید. 
در ابتدای جلسه نماینده توسعه استان یزد به معرفی مرکز مبادلات پیمانکار فرعی ایران پرداخته و هدف از تأسیس این مرکز را شناسایی و معرفی پیمانکارهای فرعی توانمند به شرکت های بزرگ عنوان نمود. 
در ادامه هر یک از عاملین توسعه استانها ضمن معرفی خود و تعداد شرکت های شناسایی شده توسط آن ها، زمینه های قابل همکاری خود را با شرکت معرفی نمودند. 
مهندس محمد حسن منتظری؛ در ادامه ضمن تشریــح اهم حوزه های مورد نیاز جهت همکاری با شرکت فولاد آلیاژی ایران از میــهمانان خواست تا تمرکز بیشتری را بــر روی این حوزه ها معطوف نمایند.
بازدید از خطوط تولید شرکت پایان بخش مراسم بود. 
از اهم نتایج این جلسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• کمک به بومی‌سازی قطعات و تجهیزات مورد نیاز شرکت با کمک پیمانکاران فرعی عضو مرکز
• همیاری مرکز و شرکت در برپایی نمایشگاه دائمی و مجازی قطعات و تجهیزات مورد نیاز شرکت
• توانمندسازی واحدهای پیمانکاری فرعی استان از طریق اجرای برنامه‌های آموزشی و مشاوره مشترک
• همکاری دفاتر استانی مرکز ISPX در سطح کشور و شرکت به منظور تأمین نیازهای شرکت در سطح ملی

منبع خبر:

آدرس کارخانه : یزد؛ بلوار آزادگان، بلوار شهید دهقان منشادی، کیلومتر 24 جاده فولاد آلیاژی، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 8945151694


تلفن : (035) 37 25 30 90 - 96


فکس : (035) 37 25 46 80


ایمیل : export@iasco.ir

آدرس دفتر تهران : خیابان کریم خان زند،‌خیایان قائم مقام فراهانی، خیابان مشاهیر، پلاک 51، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 1589863316


تلفن : (021) 88 32 26 25 - 27


فکس : (021) 88 32 26 28


ایمیل : info@iasco.ir