زبان / Language

به نام خداوند

اطلاعیه تامین نیـروی انسانی مورد نیاز شرکت فولاد آلیاژی ایران

شرکت فولاد آلیاژی ایران واقع در استان یزد به منظور تکمیل کادر تخصصی وبهره برداری خود از بین واجدین‌ شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، کاردانی و کارشناسی، از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روان­شناختی)، به صورت قرارداد مدت معین طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب نیرو مطابق با جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در انتهای دفترچه می‌نماید.

 

داوطلبان واجد شرایط می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام از تاریخ 1400/06/24 به پایگاه اینترنتی شرکت فولاد آلیاژی ایران به آدرس (www.iasco.ir) مراجعه نموده و وارد بخش فرم استخدام(https://jobs.iasco.ir) و حداکثر تا تاریخ 1400/07/02 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

شرایـط عمومـی داوطلبان :

1. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

2. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور طبق قانون اساسی

4. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد

5. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تایید مراجع ذیصلاح

6. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم غیر پزشکی در زمان ثبت نام (برای داوطلبین مرد)

7. برخورداری از تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تایید مراجع پزشکی معتبر معرفی شده از سوی شرکت

8. آمادگی انجام وظیفه تمام وقت در محل کارخانه فولاد آلیاژی ایران و بر اساس ضوابط و آئین نامه های داخلی شرکت

9. دارا بودن دانشنامه یا گواهی نامه موقت پایان تحصیل معتبر از آموزش و پرورش (برای مقطع دیپلم) و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت، یا دانشنامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور که به تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت رسیده باشد (برای مقاطع کاردانی و کارشناسی)، در زمان ثبت نام.

10.اعتقاد به مبانی و اصول جمهوری اسلامی ایران و عدم وابستگی به گروه های فاسد و مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران

تبصره 1: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ 1400/06/31 باشد. (با رعایت الزام بند 6 برای داوطلبان مرد)

تبصره 2: مدرک تحصیلی زمان ثبت نام ملاک استخدام خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب باطل تلقی و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است، در بررسی و پذیرش فرم تقاضای استخدام، دانشگاه محل اخذ مدرک، معدل و بومی بودن درنظر گرفته می شود.

شرایط سنی :

 

1. حداکثر سن قابل قبول در زمان ثبت نام برای داوطلبان، 30 سال می باشد.

2. به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط با مدرک و رشته تحصیلی و شغل مورد نظر که دارای سابقه بیمه تامین اجتماعی باشد، حداکثر تا پنج سال به سن مجاز افزوده خواهد شد.

تبصره: بدیهی است در این صورت متقاضی باید گواهی اشتغال به کار که در آن مدرک تحصیلی در زمان اشتغال به کار و پست سازمانی فرد قید گردیده باشد ارائه گردد.

 

نحوه ثبت نام و ارسال مدارک:

داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ 1400/06/24 تا پایان روز جمعه مورخ 1400/07/02 مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، با مراجعه به پایگاه اینترنتی شرکت فولاد آلیاژی ایران (www.iasco.ir)  فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند.

  • فایل اسکن شده تمام صفحات شناسنامه
  • فایل اسکن شده عکس داوطلب 4×3
  • فایل اسکن شده پشت و رو کارت ملی
  • فایل اسکن شده مدرک تحصیلی
  • فایل اسکن شده کارت پایان خدمت
  • سایر مدارک و گواهینامه ها

 

 توضیح 1: زمان ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نمی‌گردد و متقاضیان می بایست در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت ‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت‌نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح 2: به ثبت‌نام با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

توضیح 3: لازم است داوطلبان گرامی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده به ‌عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد  نیاز در این اطلاعیه ملاک عمل قرار خواهد گرفت. تخصیص لینک و کد برای  شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون، بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ می‌گردد.

 

لازم است داوطلبان در زمان مصاحبه اصل کلیه مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دایم غیر پزشکی، اصل مدرک تحصیلی، سوابق شغلی و سایر مدارک مربوطه را ارایه نمایند.

توضیح 4: هر داوطلب می تواند فقط در آزمون یکی از مقاطع تحصیلی (دیپلم،کاردانی و کارشناسی) شرکت نماید.

توضیح 5: دریافت کد رهگیری به منزله انجام نهایی بودن فرایند ثبت نام داوطلب بوده و لزوما به منزله تایید داوطلب جهت شرکت در آزمون نمی باشد.

*توجه : ثبت نام برای داوطلبین رایگان می باشد .

 زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

1. زمان برگزاری آزمون، جمعه مورخ 1400/07/09 می باشد. ساعت شروع و آدرس سایت برای انجام آزمون از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

3.  آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و بدون احتساب نمره منفی برای پاسخ‌‌های نادرست برگزار می‌گردد.

 

اطلاع رسانی به داوطلبان در خصوص  آزمون ها، مصاحبه ی تخصصی و ارائه نتایج:

در کلیه مراحل، مراتب پذیرش ثبت نام، صدور کارت شرکت در آزمون، نتیجه مرحله اول، محل و زمان برگزاری مصاحبه تخصصی و هرگونه اطلاعات تکمیلی دیگر از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

 

مراحل جذب و استخدام:

1. از داوطلبانی که در آزمون های ورودی و روانشناختی حد نصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.

2. نتایج آزمون کتبی به صورت سه تا پنج برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون ورودی و روانشناختی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان در آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب کار، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.

3. افرادی که موفق به سپری نمودن آزمون و مصاحبه فنی، گزینش و آزمایش های طب کار می شوند بایستی قبل از آغاز دوره های آموزشی، نسبت به دادن تعهد محضری به شرکت اقدام نماید.

4. تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هریک از مراحل اشاره شده و نهایتاً استخدام، نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نمایند.

5. زمان شروع آموزش های عمومی و تخصصی و کارورزی و شروع به کار آزمایشی منتخبین، توسط شرکت فولاد آلیاژی ایران، به متقاضیان اعلام می گردد و پذیرفته شدگان نهایی مکلف اند از تاریخی که شرکت اعلام خواهد نمود در واحد آموزش شرکت حضور یابند.

6. پذیرفته شدگان نهایی، در حین وپایان دوره آموزشی و دوران اشتغال به کار آزمایشی مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت عدم رضایت از عملکرد ایشان در هر زمان، بدون هیچگونه قید و شرطی و با رعایت مفاد قانون کار، به همکاری آنها خاتمه داده خواهد شد.

7. کارفرما هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. در صورت انصراف نفر اصلی و متناسب با نیاز و در طی زمان، از فرد ذخیره دعوت به کار خواهد شد.

 

تـذکـرات لازم:

1. شرکت کنندگان هنگام ثبت نام، اسکن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را تهیه فرمایند.

2. لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند و در صورتی که از طریق کافی‌نت اقدام به ثبت‌نام می‌نمایند، تاکید می شود که تمام مراحل ورود اطلاعات ثبت نامی را شخصاً انجام داده و یا بر انجام امور مربوطه، در کافی نت نظارت مستقیم داشته باشند بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده بر عهده داوطلب می باشد.

3. در خصوص کیفیت تصاویر ارسالی (این موضوع برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود قبلاً رخ داده است) تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل کیفیت تصاویر ارسالی دقت نمایید. بدیهی است در صورت ارسال تصاویر با کیفیت نامناسب تمامی مسئولیت ها بر عهده داوطلب خواهد بود.

4. داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت وظیفه و یا کارت معافیت دایم آنان بعد از تاریخ 1400/06/31 باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

6. در صورت قبولی در آزمون آنلاین ورودی، در زمان مصاحبه ارائه اصل و کپی تمامی مدارک (از جمله مدرک تحصیلی که معدل کل داوطلب در آن قید شده باشد)، کارت ملی، شناسنامه، وضعیت نظام وظیفه و گواهی اشتغال به کار
و لیست سابقه بیمه(در صورت اظهار سابقه کار) الزامی است.

7. کلیه مدارک تحصیلی ارایه شده، حسب مورد از آموزش و پرورش و وزارت علوم استعلام خواهند شد.

8. ارائه ارزشنامه مدارک تحصیلی صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای
فارغ التحصیلان دانشگاه های خارج از کشور الزامی است.

9. محل خدمت کلیه پذیرفته شدگان در یزد- جاده کنار گذر یزد کرمان- نرسیده به پایانه باربری- کیلومتر 24 جاده فولاد- شرکت فولادآلیاژی ایران می باشد.

10. شرکت در قبال ارتقاء شغلی پذیرفته شدگانی که پس از استخدام، مدارک بالاتر اخذ و ارایه نمایند، هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

 

تاریخ های مهم

ثبت نام در سامانه

24/06/1400 لغایت 02/07/1400

برگزاری آزمون ورودی

09/07/1400

اعلام نتایج آزمون ورودی

11/07/1400

آزمون های روانشناختی

12/07/1400 لغایت 14/07/1400

آزمون علمی (حضوری)

16/07/1400

انجام مصاحبه های حضوری استخدامی

19/07/1400 لغایت 26/07/1400

اعلام نتایج  نهایی

29/07/1400

انجام معاینات پزشکی و تشکیل پرونده

01/08/1400 لغایت 07/08/1400

شروع به کار افراد

08/08/1400

 

 

مدیریت منابع انسانی شرکت فولاد آلیاژی ایران

 

 

فراخوان دعوت به همکاری در شرکت فولاد آلیاژی ایران

شرکت فولاد آلیاژی ایران جهت تکمیل کادر  تخصصی و بهره برداری خود در مقاطع تحصیلی زیر از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی دعوت به همکاری می نماید:

 

 

 

مقطع تحصیلی

شغل مورد نظر

گرایش

جنسیت

رشته

کارشناسی

کارشناس فنی

فنی

مرد

کلیه گرایش های مهندسی برق، مکانیک، متالورژی، کامپیوتر و صنایع

کارشناس بازرگانی

غیرفنی

مرد

مدیریت بازرگانی

کاردانی

تکنسین و فورمن

فنی

مرد

کلیه گرایش های برق، مکانیک و متالورژی

کاردان اداری و پشتیبانی

غیرفنی

مرد

کلیه گرایش های کامپیوتر، مدیریت، حسابداری، ایمنی صنعتی و بهداشت حرفه ای،

دیپلم

اپراتور تولید، تعمیرکار، راننده( جرثقیل سقفی، پایه یک، لیفتراک و...)

فنی

مرد

کلیه گرایش های برق، مکانیک، متالورژی، کامپیوتر- ریاضی، تجربی- ( سایر رشته ها درصورتی که مدرک مرتبط فنی و حرفه ای داشته باشد.)

کارمند اداری و پشتیبانی

غیرفنی

مرد

 

 

منابع آزمون: برای همه ردیف‌ها سوالات آزمون شامل ، هوش و توانمندی ذهنی و تحلیلی و اطلاعات عمومی است.

 

فرم استخدام (https://jobs.iasco.ir) بازدید:17283

آدرس کارخانه : یزد؛ جاده کنار گذر یزد کرمان- نرسیده به پایانه باربری- کیلومتر 24 جاده فولاد- شرکت فولادآلیاژی ایران - کدپستی: 8945151694


تلفن : (035) 37 25 30 90 - 96


فکس : (035) 37 25 46 80


پست الکترونیک : export@iasco.ir

آدرس دفتر تهران : خیابان کریم خان زند،‌خیایان قائم مقام فراهانی، خیابان مشاهیر، پلاک 51، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 1589863316


تلفن : (021) 88 32 26 25 - 27


فکس : (021) 88 32 26 28


پست الکترونیک : sales@iasco.ir

آمار بازدیدکنندگان


کاربران آنلاین : 11

بیشترین بازدید همزمان : 644

بازدید امروز : 1,180

بازدید دیروز : 1,300

کل بازدید : 2,199,964