زبان / Language

با مشارکت شرکت فولادآلیاژی ایران برگزار میگردد:

برنامه تلویزیونی نذری ماندگار ویژه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

 

مقدمه خبر :

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از ساخت برنامه تلویزیونی ” نذری ماندگار ” برای دومین سال متوالی ویژه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به مناسبت ماه محرم ۱۴۰۱ و پخش آن از شبکه استانی یزد خبر داد . 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان یزد؛ سید مسعود عظیمی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از ساخت برنامه تلویزیونی” نذری ماندگار” ویژه برنامه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و پخش آن از شبکه استانی یزد برای دومین سال متوالی از یکم تا سیزدهم محرم با مشارکت شرکت فولاد آلیاژی ایران خبرداد .

عظیمی در خصوص نحوه اجرای این برنامه گفت : نذر ماندگار ویژه برنامه ای است که به همت ستاد دیه استان و با حمایت و  همکاری شرکت فولاد آلیاژی ایران در دست ساخت بوده و در آن به موضوع فرهنگ سازی در زمینه گذشت و جذب کمک خیرین توسط هیئت ها و مردم دارالعباده برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد پرداخته که این برنامه در ۲ نوبت صبح و شب  از شبکه استانی یزد پخش خواهد گردید.

این مقام مسئول ضمن تقدیر و تشکر حمایت های سازمان صدا وسیما مرکز استان یزد در راستای پخش این برنامه گفت : با همکاری هنرمندان ، مداحان و چهره های برجسته استانی تعدادی تیزر و ویدیو و کلیپ ساخته شده که درنوبت های مختلف از صدا و سیمای مرکز استان یزد پخش خواهد شد و شعار های ستاد دیه و  شماره حساب های این ستاد به صورت زیرنویس و توسط مجری برنامه اعلام خواهد شد تا مردم بتوانند مبالغ مورد نظر خود را در راستای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به این ستاد اهدا نمایند.

وی ضمن تقدیر از زحمات سازمان تبلیغات اسلامی استان و شورای هیئت های مذهبی استان و موسسه گسترش فرهنگ حسینی به دلیل همکاری و هماهنگی با هیئت های عزاداری جهت حضور در این برنامه و مشارکت در زمینه آزادی سازی زندانیان جرائم غیر عمد گفت : با برنامه ریزی های صورت گرفته در هر برنامه یک مسئول و پیرغلامان هیئت هایی که در سال های گذشته با اهدای مبالغی زمینه ساز آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شده بودند در برنامه حضور یافته و با آنها در خصوص فرهنگ گذشت و کمک به زندانیان جرائم غیر عمد گفتگو میگردد و مبالغ اهدایی هر هیئت در این برنامه به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد ادامه داد: یکی از آیتم های طراحی شده در این برنامه حضور مسئولین استانی جهت پیوستن به پویش محرم ستاد دیه استان یزد و دعوت مردم جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد است که این آیتن در شبکه های مجازی نیز پخش خواهد گردید.

گفتنی است اجرای این برنامه تلویزیونی برعهده مجری توانمند استان و کشور عباس گلرسان بوده و کارگردانی این برنامه نیز بر عهده جواد دهقان نیری و مدیر برنامه ریزی و روابط عمومی نیز حسین افروز است و  مردم میتوانند تمام نذورات و مبالغ اهدایی خود در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را به شماره حساب های ستاد دیه استان واریز نمایند.

منبع خبر:

آدرس کارخانه : یزد؛ جاده کنار گذر یزد کرمان- نرسیده به پایانه باربری- کیلومتر 24 جاده فولاد- شرکت فولادآلیاژی ایران - کدپستی: 8945151694


تلفن : (035) 37 25 30 90 - 96


فکس : (035) 37 25 46 80


پست الکترونیک : info@iasco.ir

آدرس دفتر تهران : خیابان کریم خان زند،‌خیایان قائم مقام فراهانی، خیابان مشاهیر، پلاک 51، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 1589863316


تلفن : (021) 88 32 26 25 - 27


فکس : (021) 88 32 26 28


Sales Dep. : saleoffice@iasco.ir


Purchasing Dep. : purchaseoffice@iasco.ir

آمار بازدیدکنندگان


بیشترین بازدید همزمان :

بازدید امروز : 538

بازدید دیروز : 771

کل بازدید : 2,579,645