زبان / Language

در راستای مسئولیت های اجتماعی فولاد آلیاژی ایران صورت می گیرد:

کمک به توسعه ایستگاه راه آهن و همکاری در تکمیل بیمارستان حضرت زینب(س) اشکذر

 

مقدمه خبر :

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران با بیان اینکه کمک به توسعه ایستگاه راه آهن اشکذر و همکاری در تکمیل بیمارستان حضرت زینب کبری (س) در راستای انجام مسئولیت اجتماعی این شرکت در اشکذر انجام می‌شود؛ گفت: علاوه بر این موارد فعالیت‌ها و پروژه‌های دیگری نیز در سطح شهرستان اشکذر در دستور کار قرار دارد که طی سال آینده به مرحله اجرا خواهد رسید. 

 

 

علیرضا چایچی مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در حاشیه بازدید از ایستگاه راه آهن شهرستان اشکذر با تاکید بر لزوم انجام مسئولیت اجتماعی شرکت فولاد آلیاژی و با اشاره به انجام مستمر هزینه کرد در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، تهیه بسته‌های معیشتی ،صیانت از محیط زیست و پویش کاشت ۱۴ هزار اصله نهال و نیز بهداشت و درمان «بویژه در زمان شیوع کرونا ویروس»گفت: شرکت فولاد آلیاژی ایران توانسته است به عنوان یک واحد صنعتی مستقر در حوزه شهرستان اشکذر در کنار ایفای نقش ارزنده در حوزه تولید، نوآوری و کارآفرینی و اشتغال گسترده، ایفای نقش مداوم رادر حوزه انجام مسئولیت‌های اجتماعی نیز داشته باشد.

چایچی توسعه ایستگاه راه آهن اشکذر و انجام آن از سوی شرکت فولاد آلیاژی ایران را در همین راستا دانست و افزود: ایستگاه راه آهن این شهرستان وضعیت مناسب نداشته و با عنایت به نیاز به توسعه این مکان؛ شرکت فولاد آلیاژی ایران در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود ، کمک به توسعه ایستگاه راه آهن اشکذر را در دستور کار خود قرار داده است.

وی همچنین در خصوص بیمارستان حضرت زینب(س) اشکذر گفت: این بیمارستان به همت خیر گرامی و بزرگوار، حاج فضل الله شکاری تا بیش از ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته و قرار است شرکت فولاد آلیاژی ایران نیز در جهت تکمیل آن، بخشی از هزینه‌ها را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، پرداخت نماید.
علاوه بر این موارد، فعالیت‌ها و پروژه‌های دیگری نیز در سطح شهرستان اشکذر در دستور کار قرار دارد که طی سال آینده به مرحله اجرا خواهد رسید.

 

 

 

منبع خبر:

آدرس کارخانه : یزد؛ جاده کنار گذر یزد کرمان- نرسیده به پایانه باربری- کیلومتر 24 جاده فولاد- شرکت فولادآلیاژی ایران - کدپستی: 8945151694


تلفن : (035) 37 25 30 90 - 96


فکس : (035) 37 25 46 80


پست الکترونیک : info@iasco.ir

آدرس دفتر تهران : خیابان کریم خان زند،‌خیایان قائم مقام فراهانی، خیابان مشاهیر، پلاک 51، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 1589863316


تلفن : (021) 88 32 26 25 - 27


فکس : (021) 88 32 26 28


Sales Dep. : saleoffice@iasco.ir


Purchasing Dep. : purchaseoffice@iasco.ir

آمار بازدیدکنندگان


بیشترین بازدید همزمان :

بازدید امروز : 1,163

بازدید دیروز : 1,218

کل بازدید : 2,846,559