زبان
  • جستجو...

در دیدار چهره به چهره مدیر عامل با مدیران و روسای شرکت مطرح شد: برنامه رسیدن به ظرفیت تولید 600هزار تن مذاب در سال 97

 

مقدمه خبر :

در دیدار چهره به چهره مدیر عامل با مدیران و روسای شرکت فرصتی حاصل آمد که آنان با دیدگاه های مدیر عامل، نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده ایشان آگاه شوند. 

 

 

مهندس مرتضی محمدی ملاک کار خود را بر مبنای اصول و روش های کارشناسی عنوان نمود و گفت امید است با هم افزایی و هم دلی بتوانیم جلسات سازنده وموثری را در سرتاسر شرکت برنامه ریزی نمائیم و بر همین اساس جلسات برنامه ریزی های در دست اقدام را در راستای اهداف استراتژیک سازمان اجرا نمائیم.

مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران رسیدن به ظر فیت تولید  600هزار تن مذاب را از برنامه های سال 97 عنوان نمود وگفت قدم ما باید از ابتدای فروردین ماه به سمت رسیدنبه ظرفیت تولید 600هزار تن مذاب باشد و بنابراین در مدت باقیمانده تا رسیدن به سال 97 باید امکانات و برنامه ریزی های از طرف هر واحد به صورت کامل و جامع انجام تا ان شالله بتوانیم به این مهم دست یابیم.

مهندس مرتضی محمدی خلاقیت، نوآوری و شکوفایی را از ویژگی های هر انسانی عنوان نمود و گفت به نظر من مدیری کار آمد است که از جدا از برنامه ها و اقدامات روزانه، با خلاقیت، اقدامات خاص و ویژه ای را در شرکت رقم زده و همچنین مطالعه و به روز بودن را یکی از برنامه های روزانه خود قرار دهد.

وی قیمت و کیفیت را دو شاخص مهم در رسیدن به اهداف  سال 97 عنوان نمود و گفت: نقش برخی از واحدها من جمله امور تکنولوژی در این راستا بسیار حائز اهمیت است و تمام همکاران باید با همت و تلاش در رسیدن این دو مقوله(کاهش قیمت تمام شده و رسیدن به کیفیت مطلوب محصول) تلاش مضاعف نمایند.

محمدی در پایان نقش واحد منابع انسانی را بسیار مهم عنوان نمود و گفت روحیه پرسنل و هم چنین نگاه آنان به محل کار و نوع کارشان برای من بسیار مهم و با ارزش است و در همین راستا از تمام مدیران می خواهم نگاه متفاوتی به توسعه نیروی انسانی داشته باشند.

گفتنی است در این جلسه تمام مدیران و روسای واحدها در جمع صمیمی از نزدیک مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را با مدیر عامل مطرح و از طرف ایشان پاسخ داده شد.

منبع خبر:

آدرس کارخانه : یزد؛ بلوار آزادگان، بلوار شهید دهقان منشادی، کیلومتر 24 جاده فولاد آلیاژی، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 8945151694


تلفن : (035) 37 25 30 90 - 96


فکس : (035) 37 25 46 80


ایمیل : export@iasco.ir

آدرس دفتر تهران : خیابان کریم خان زند،‌خیایان قائم مقام فراهانی، خیابان مشاهیر، پلاک 51، شرکت فولاد آلیاژی ایران - کدپستی: 1589863316


تلفن : (021) 88 32 26 25 - 27


فکس : (021) 88 32 26 28


ایمیل : info@iasco.ir