یکشنبه, 1 مهر 1397
 
 نظرسنجی
سايت فولاد آلياژي ، تا چه اندازه در آشنايي شما با محصولات آلياژي موثر بوده است ؟
شرکت فولاد آلیاژی ایران(سهامی عام) - مشروح خبر :: اولین جلسه رابطین فرهنگی واحدهای مختلف شرکت با واحد روابط عمومی برگزار شد

اولین جلسه رابطین فرهنگی واحدهای مختلف شرکت با واحد روابط عمومی برگزار شد

 

مقدمه خبر :

اولین جلسه رابطین فرهنگی واحدهای مختلف شرکت با واحد روابط عمومی در تاریخ 7آبان ماه سال جاری در محل اتاق مدیریت روابط عمومی با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد. 

 

 

در این جلسه مهندس دهقان؛ مدیر روابط عمومی هدف از برگزاری این جلسات را هم افزایی و هم فکری بیشتر ما بین رابطین فرهنگی واحدها و روابط عمومی عنوان نمود و گفت: امید است با هم افزایی بیشتر بتوانیم در پیشبرد اهداف شرکت سهم موثر و بسزایی داشته باشیم.
وی افزود به نظر من این جلسات باید هر دو هفته یکبار جهت آشنایی با نقطه نظرات همکاران در واحدهای مختلف برگزار شود و امید است همکاران معرفی شده توسط مدیران محترم واحدها تمام همکاری لازم را در این زمینه با واحد روابط عمومی شرکت داشته باشند.
مهندس دهقان از تمام رابطین خواست تا به عنوان بازوی پرتوان  روابط عمومی، این واحد را در رسیدن به اهداف و انتظارات همکاران واحدهای مختلف کمک نمایند.
وی در این خصوص افزود: منتظر ایده ها و پیشنهادات جدید شما رابطین محترم فرهنگی بوده و آماده هستیم تا بتوانیم با اجرای کارهای اصولی و ایده های خوب شما، کمیته فرهنگی موثر و سازنده ای داشته باشیم.
در ادامه جلسه رابطین فرهنگی نیز هر کدام نقطه نظرات پیشنهادی خود در راستای رضایت هر چه بیشتر کارکنان را عنوان و قرار شد موارد پیشنهادی در کمیته فرهنگی شرکت مطرح و در جلسات آینده نتیجه آن اعلام گردد. 

 

منبع خبر: