سه‌شنبه, 30 مرداد 1397
 
 نظرسنجی
سايت فولاد آلياژي ، تا چه اندازه در آشنايي شما با محصولات آلياژي موثر بوده است ؟
شرکت فولاد آلیاژی ایران(سهامی عام) - مشروح خبر :: جنگ شادی فولاد

جنگ شادی فولاد

 

مقدمه خبر :

با همت هیئت مدیره و مدیرعامل محترم به منظور احترام به انسجام و تحکیم و تعلق خاطر خانواده ها، ایجاد روحیه شاد و پرنشاط در بین کارکنان و به مناسبت کسب رکوردهای موفقیت در سال 95 و ایجاد انگیزه جهت رسیدن به اهداف شرکت در سال 96، مراسمی تحت عنوان جنگ شادی فولاد از تاریخ 10/2/96 لغایت 24/2/96 به مدت پانزده شب در محل صدا و سیمای مرکز یزد با حضور بالغ بر 4800 نفر از کارکنان شاغل در شرکت و 3000 نفر از کارکنان شرکت های پیمانکار به همراه خانواده های محترمشان برگزار گردید. در این برنامه که هر شب از ساعت 20 تا 24 که مدت 45 دقیقه آن به صورت زنده از شبکه استانی تابان پخش می شد و 120 دقیقه دیگر با برنامه های متنوعی به شرح ذیل برای حاضرین برگزار گردید: 

 

 

1. تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی و خیرمقدم مدیرعامل به مدعوین
2. اجرای موسیقی توسط خوانندگان معروف کشور و استان
3. برگزاری مسابقات مختلف مابین حاضرین متناسب با رده سنی
4. اجرای برنامه های شاد، مفرح و مهیج 
تدارک پذیرایی، شام، اعطای هدیه به حاضرین به صورت قرعه کشی در پایان مراسم و... از دیگر برنامه های این جُنگ شادی بود که امیدواریم توانسته باشیم یک روز خوب و سرشار از شادی و خنده را در ذهن خانواده بزرگ فولاد آلیاژی ایران به ثبت برسانیم.
در پایان لازم است از تمام همکاران، دست اندرکاران و کادر اجرایی جُنگ شادی از جمله واحد خدمات و رفاه و حراست که روابط عمومی شرکت را در هرچه باشکوه تر برگزار نمودن این مراسم یاری نمودند تشکر ویژه داشته باشیم. 
امیدواریم کلیه خانواده تلاشگران فولاد آلیاژی هرچند کوتاه ولی لحظات شاد و نشاط آوری را در کنار خانواده و همکاران خود سپری کرده باشند و با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در جهت بهبود و ارتقاء هر چه بیشتر، رهنمون سازند.

منبع خبر: